Priimame prašymus 2023 - 2024 mokslo metams į paruošiamąją klasę, pradines klases ir pagrindinę mokyklą (1 pakopa 5 - 8 kl. ir 2 pakopa 9 - 10 kl.).

Kviečiame susitikti su mokyklos mentoriais, daugiau sužinoti apie mus, užduoti Jums rūpimus klausimus.

Stojant į mokyklą nėra jokių registracijos mokesčių, kurie slegia pradedant naujus mokslo metus.

Tėvų įnašas mokamas 12 mėnesių į metus:

Paruošiamojoje klasėje - 200 eurų.

Pradinėje klasėse - 240 eurų

Pagrindinėje klasėse (5 - 10 kl.) - 330 eurų.

Ugdymo šeimoje kaina metams - 200 eurų.

Į kainą įeina ilgos dienos mokykla (7:30 - 17:00 val.):

• formalus ir neformalus ugdymas (akademijos, būreliai, edukacijos ir kitos dienos veiklos);

• išvykos;

• vadovėlai/pratybos; priemonės dailei, darbeliams; kitos mokykloje esančios priemonės.

• kelionė į/iš mokyklos (išskyrus Jūsų vaiko lankomus būrelius ne mokykloje, tada pati šeima turi organizuoti kelionę į Uteną ar kitus miestus, kur lankomas jo būrelis (-iai)).

Nuolaida už antrą vaiką 10%. Nuolaida už trečią vaiką 20%. Mokant už pusę metų į priekį, taikoma papildoma 5% nuolaida, mokant už ketvirtį į priekį, taikoma 3 % nuolaida.

Maitinimo mokestis į ugdymo mokesčio kainą neįeina (1 – 2 kl. mokiniams jį dalinai finansuoja savivaldybė).

Kainos

REGISTRACIJA Į LOGOS MOKYKLĄ