Ilgos dienos, malonių įspūdžių mokykla

LOGOS mokykla įsikūrė 2022 metais trijų šeimų iniciatyva. Siekiame, kad mūsų vaikai mokykloje gerai jaustųsi ir mielai į ją eitų. Tikime, kad bendrystė ir šilti tarpusavio santykiai labai svarbu kiekvienam žmogui, tad stengiamės kurti saugią, ramią, džiugią, pozityvią aplinką. Mokomės empatinio bendravimo, konfliktus sprendžiame pagal nesmurtinės komunikacijos principus.

Kūdikis ateidamas į šį pasaulį atsineša žingeidumą ir norą mokytis. Mūsų tikslas – išsaugoti šį vaikų norą, jį puoselėti, kreipti, skatinti. Vedamas vidinės motyvacijos žmogus pasiekia kur kas daugiau, nei verčiamas. Todėl pas mus nėra pažymių ar kitų vertinimų, kiekvienas vaikas mokosi pagal savo gebėjimus, skiriama daug individualaus dėmesio. Gyvename demokratiniame pasaulyje, todėl tą patį principą taikome LOGOSE.

Norime, kad mūsų vaikai pasiruoštų realiam gyvenimui. Iniciatyva, drąsa, kūrybingumas, atsakomybė, gebėjimas išklausyti kitą ir išreikšti savo nuomonę, geri bendravimo įgūdžiai – tai savybės, kurių jauniems žmonėms reikės nuolat kintančiame pasaulyje ir kurias puoselėjame LOGOSE.

APIE MUS

Mūsų komanda - mentoriai

"Mane įkvėpė demokratiškosios mokyklos idėja, kada moksleiviai patys kuria savo mokyklos aplinką, prisideda prie įvairių mokymosi idėjų generavimo ir yra laisvi PASIRINKTI ir mokytis tai, kas juos labiausiai domina".

Samanta

"Nešu savo kuklų indėlį į Logoso bendruomenę, nes iš visos širdies tikiu demokratija. Tai geriausia terpė skleistis asmens unikalumui, autentiškumui, kilti lyderiams. Laisva, be prievartos mokykla padeda augti vaiko savivertei ir ruošia jį gyvenimui".

"Nedidelės, demokratiškos mokyklos idėja - tai paskatino mane prisijungti prie šios bendruomenės. Žmogaus gyvenimas - įvairūs pasirinkimai. Ar eisi į priekį, ar atgal , dažnai priklauso nuo paties žmogaus pasirinkimo. Tai ir yra laisvė. Mokytis būti atsakingam už savo veiksmus, tuo pačiu pastebint ir vertinant aplinkinius - viena svarbiausių ugdymo užduočių. Didelė laimė ugdytojui, kuris savo patirtimi gali pasidalinti ir, esant reikalui, ištiesti pagalbos ranką".

Viktorija
Edgaras
Jūratė

"Prisijungiau prie šios mokyklos, nes Utenos apskrityje nebuvo mokyklos, kurioje vaikai gautų pakankamai dėmesio iš mokytojų, be to visad norėjau dalinatis savo žiniomis su vaikais".

"Esu žmogus, kuris neapsakomai myli vaikus, gyvenimą, pozityvią ir auginančią aplinką. Mokytojos darbas yra nuostabus, nes visus šiuos dalykus galima sujungti ir kiekvieną dieną dirbti su malonumu. Tikiu, kad vaikai gali jaustis mokykloje gerai, tikiu, kad kiekvienas gali būti pamatytas, pažintas ir suprastas, todėl esu "Logos" mokyklos mokytojų komandos dalis".

Laura
Gražina
Remigijus
Irena

"Manau yra labai svarbu ugdyti vaikus autentiškai, t.y. atsižvelgiant į kiekvieno asmenybę, o ne kaip į visumą. Vaikai neturi būti panašūs ir juolab patogūs. Kiekviena vaiko Siela yra unikali ir ypatinga. Mano intuicija paskatino mane prisijungti prie šios, kitokios - unikalios mokyklos. Noriu dalintis savo žiniomis, patirtimi ir mokyti vaikus".

Jurgita

"Tai yra įdomus ir prasmingas darbas, suteikiantis man galimybę prisidėti prie demokratiško ugdymo. Galimybė save realizuoti, kurti draugišką ryšį, ir tai suteikia pozityvo. Meilė tam, ką darau. Čia kiekvienas yra vertinamas, girdimas ir matomas. Kiekviena diena, tai nauja patirtis, nuolat galiu ir turiu tobulėti, augti ir mokytis visko kartu. Tai - kūrybinis procesas. Man gamta yra labai artima, o lauko aplinka suteikia galimybių pažinti gamtą, ugdyti sveikus, atsakingus, savimi pasitikinčius, gamtą mylinčius vaikus. Man svarbu dalintis šiluma ir šypsena su vaikais ir pedagogais".

"Mokau matematikos, nes mėgstu šį dalyką, smagu matyti vaikų spindinčias akis, kai jie sužino kažką naujo ir išmoksta spręsti uždavinius, kurie atrodė neįveikiami. Smagu, kai jie sušunka supratau, supratau..."

Empatiško bendravimo metodikos mentorė
Geografijos mentorė
Priešmokyklinio/pradinio klasių mentorė