JŪSŲ PARAMA MUMS LABAI SVARBI. PADĖKITE KURTI LAIMINGESNĮ PASAULĮ VAIKAMS!

Finansinė parama

Mokykla yra ne pelno siekianti viešoji įstaiga, turinti paramos gavėjo statusą, taigi atvira visoms rėmimo formoms.

Mokyklos rėmėjais gali tapti ir fiziniai, ir juridiniai asmenys. Norintys prisidėti prie mokyklos plėtros, mūsų įdėjų įgyvendinimo, aplinkos kūrimo, patalpų įrengimo, galite skirti mums savo piniginę paramą.

Paremti galite prisidėdami ir paslaugomis ar medžiagomis. Jei turite idėjų ir pasiūlymų, rašykite mums el.paštu: logoso.mokykla@gmail.com

Tavo paramą skirsime: plėtrai, išvykoms, edukacijoms, gamtos mokslų priemonėms, muzikos instrumentams, knygoms.

Mokyklos rekvizitai:

Banko pavadinimas: Luminor Bank AB Gavėjas: VšĮ "Logoso mokykla"
Sąskaitos numeris: LT514010051005597833
Įmonės kodas: 306056083
Paskirtis: Parama

Skirkite savo 1,2% GPM

Paspaudę žemiau esančią nuorodą būsite nukreipti į deklaravimo sistemą, kur galėsite skirti iki 1,2% gyventojų pajamų mokesčio. Paskirti savo GPM dalį galite kiekvienais metais iki Gegužės 2 dienos.

Paramos gavėjas: VŠĮ Logoso mokykla, įmonės kodas: 306056083.

Jeigu reikalinga instrukcija, kaip paskirti kasmetinę pajamų mokesčio dalį, spauskite šią nuorodą ČIA.